Seznam se osvežuje tedensko.

N Ime in priimek LR Spol Država Ime ekipe Plačano Prijava zaključena
1 Barbara Deželak 1977 Ž SLO Vesele huntarce da
prijava je zaključena
100%
Sabina Potrbin 1977 Ž SLO Vesele huntarce da
prijava je zaključena
100%
Mojca Prelogar 1977 Ž SLO Vesele huntarce da
prijava je zaključena
100%
2 Gašper Princ 1987 M SLO fjrbci da
prijava je zaključena
100%
Špela Princ 1993 Ž SLO fjrbci da
prijava je zaključena
100%
Tjaša Šink 1995 Ž SLO fjrbci da
prijava je zaključena
100%
3 Gregor Lenarčič 1977 M SLO Najmlajši Jamatlonec da
prijava je zaključena
100%
Urška Domadenik 1983 Ž SLO Najmlajši Jamatlonec da
prijava je zaključena
100%
Vida Domadenik 1957 Ž SLO Najmlajši Jamatlonec da
prijava je zaključena
100%
4 Mitja Ocepek 1980 M SLO vaserpinč da
prijava je zaključena
100%
Damjan Zupančič 1977 M SLO vaserpinč da
prijava je zaključena
100%
Aleš Pance 1978 M SLO vaserpinč da
prijava je zaključena
100%
5 Urška Škrabec 1989 Ž SLO Carice da
prijava je zaključena
100%
Sandra Zemljak 1989 Ž SLO Carice da
prijava je zaključena
100%
Alenka Sinjur 1997 Ž SLO Carice da
prijava je zaključena
100%
6 Maja Rozman 1990 Ž SLO Jamatlonci da
prijava je zaključena
100%
Kristjan Rihter 1982 M SLO Jamatlonci da
prijava je zaključena
100%
Damjan Lubej 1983 M SLO Jamatlonci da
prijava je zaključena
100%
7 BRANKA ZUPANČIČ FLISEK 1969 Ž SLO SREČNO da
prijava je zaključena
100%
BRANKA KOVAČIČ 1968 Ž SLO SREČNO da
prijava je zaključena
100%
TJAŠA LAVBIČ 1984 Ž SLO SREČNO da
prijava je zaključena
100%
8 Lucija Štaut 1984 Ž SLO Krumpantoč vrača udarec da
prijava je zaključena
100%
Lenart Štaut 1995 Ž SLO Krumpantoč vrača udarec da
prijava je zaključena
100%
Miha Lavrinec 1985 M SLO Krumpantoč vrača udarec da
prijava je zaključena
100%
9 Mateja Novak 1976 Ž SLO Jamske face da
prijava je zaključena
100%
Helena Derstvenšek 1972 Ž SLO Jamske face da
prijava je zaključena
100%
Boštjan Štrumbelj 1973 M SLO Jamske face da
prijava je zaključena
100%
10 Pavel KOŠAK 1974 Ž SLO Švercerji da
prijava je zaključena
100%
Špela ZUPAN 1979 Ž SLO Švercerji da
prijava je zaključena
100%
Anžej SOTLAR 1986 M SLO Švercerji da
prijava je zaključena
100%
11 Anna Marton 1988 Ž SLO MCH da
prijava je zaključena
100%
Robert Golež 1980 M SLO MCH da
prijava je zaključena
100%
Anja Zdovc 1988 Ž SLO MCH da
prijava je zaključena
100%
12 Gregor Stanišič 1975 M SLO Hestia pro da
prijava je zaključena
100%
Blaž Češarek 1981 M SLO Hestia pro da
prijava je zaključena
100%
Primož Koprivec 1984 M SLO Hestia pro da
prijava je zaključena
100%
13 Aleksander Žitnik 1975 M SLO Rovtarji da
prijava je zaključena
100%
Matjaž Pucelj 1988 M SLO Rovtarji da
prijava je zaključena
100%
Matija Golar 1974 M SLO Rovtarji da
prijava je zaključena
100%
14 Tadeja Zdovc 1988 Ž SLO Škratki da
prijava je zaključena
100%
Jernej Zdovc 1996 Ž SLO Škratki da
prijava je zaključena
100%
Matej Rigelnik 1981 M SLO Škratki da
prijava je zaključena
100%
15 MIRAN JERIČ 1958 M SLO OBČINA HRASTNIK da
prijava je zaključena
100%
ROK JENKO 1980 M SLO OBČINA HRASTNIK da
prijava je zaključena
100%
VINKO ŽAGAR 1974 M SLO OBČINA HRASTNIK da
prijava je zaključena
100%
16 Kaja Bajda 1995 Ž SLO Missice da
prijava je zaključena
100%
Anita Horvat 1996 Ž SLO Missice da
prijava je zaključena
100%
Alena Musič 1995 Ž SLO Missice da
prijava je zaključena
100%
17 NI JAVNO OBJAVLJENO SLO da
prijava je zaključena
100%
NI JAVNO OBJAVLJENO SLO da
prijava je zaključena
100%
NI JAVNO OBJAVLJENO SLO da
prijava je zaključena
100%
18 NI JAVNO OBJAVLJENO SLO da
prijava je zaključena
100%
NI JAVNO OBJAVLJENO SLO da
prijava je zaključena
100%
NI JAVNO OBJAVLJENO SLO da
prijava je zaključena
100%
19 NI JAVNO OBJAVLJENO SLO da
prijava je zaključena
100%
NI JAVNO OBJAVLJENO SLO da
prijava je zaključena
100%
NI JAVNO OBJAVLJENO SLO da
prijava je zaključena
100%
20 Kristjan Jeraj 1988 M SLO SiWIM team da
prijava je zaključena
100%
Sašo Arčon 1979 M SLO SiWIM team da
prijava je zaključena
100%
Aleš Mars 1976 M SLO SiWIM team da
prijava je zaključena
100%
21 ULA HVALA 1996 Ž SLO G’ZENK PUNCE da
prijava je zaključena
100%
ANA HERMAN 1988 Ž SLO G’ZENK PUNCE da
prijava je zaključena
100%
POLONA MEDVEŠEK 1978 Ž SLO G’ZENK PUNCE da
prijava je zaključena
100%
22 GREGOR HVALA 1965 M SLO G’ZENK PUOBI da
prijava je zaključena
100%
VILI MEDVEŠEK 1969 M SLO G’ZENK PUOBI da
prijava je zaključena
100%
SIMON KUMLANC 1986 M SLO G’ZENK PUOBI da
prijava je zaključena
100%
23 SIMONA KRAJNC 1976 Ž SLO SPEKTER TEAM da
prijava je zaključena
100%
TADEJA BREZNIKAR 1974 Ž SLO SPEKTER TEAM da
prijava je zaključena
100%
TADEJA BARTOL 1974 Ž SLO SPEKTER TEAM da
prijava je zaključena
100%
24 JANI ZORE 1957 M SLO FRTIŠKA KLAPA da
prijava je zaključena
100%
JAKA ZORE 1996 M SLO FRTIŠKA KLAPA da
prijava je zaključena
100%
TAJA ZORE 1992 Ž SLO FRTIŠKA KLAPA da
prijava je zaključena
100%
25 Mitja Guštin 1947 M SLO Mitja da
prijava je zaključena
100%
Zrinka Mileusnić 1973 Ž SLO Mitja da
prijava je zaključena
100%
Katarina Šmid 1983 Ž SLO Mitja da
prijava je zaključena
100%
26 Gregor Pobežin 1975 M SLO Gregor da
prijava je zaključena
100%
Alenka Tomaž 1970 Ž SLO Gregor da
prijava je zaključena
100%
Aleš Ogorelec 1969 M SLO Gregor da
prijava je zaključena
100%
27 Jasna Gabrič 1985 Ž SLO T’glaun da
prijava je zaključena
100%
Jure Knez 1974 M SLO T’glaun da
prijava je zaključena
100%
Armin Ibrahimovič 1988 M SLO T’glaun da
prijava je zaključena
100%
28 Tadej Špitalar 1980 M SLO Luftrajderji da
prijava je zaključena
100%
Urška Poznič Goršek 1976 Ž SLO Luftrajderji da
prijava je zaključena
100%
Bojan Čontala 1979 M SLO Luftrajderji da
prijava je zaključena
100%
29 NI JAVNO OBJAVLJENO SLO da
prijava je zaključena
100%
NI JAVNO OBJAVLJENO SLO da
prijava je zaključena
100%
NI JAVNO OBJAVLJENO SLO da
prijava je zaključena
100%
30 Dore Pavlič 1990 M SLO Selo boysi da
prijava je zaključena
100%
Vito Klopčič 1989 M SLO Selo boysi da
prijava je zaključena
100%
Robert Lazar 1989 M SLO Selo boysi da
prijava je zaključena
100%
31 Marko Vezenšek 1979 M SLO The chosen one’s 1 da
prijava je zaključena
100%
Urška Lah 1984 Ž SLO The chosen one’s 1 da
prijava je zaključena
100%
Andrej Vezenšek 1980 M SLO The chosen one’s 1 da
prijava je zaključena
100%
32 Luka Skok 1982 M SLO The chosen one’s 2 da
prijava je zaključena
100%
Vesna Korošec 1988 Ž SLO The chosen one’s 2 da
prijava je zaključena
100%
Matej Čater 1981 M SLO The chosen one’s 2 da
prijava je zaključena
100%
33 Roteja Golobič 1900 Ž SLO Perkmandeljke da
prijava je zaključena
100%
Stanka Škrabar 1900 Ž SLO Perkmandeljke da
prijava je zaključena
100%
Saša Škrabar 1900 Ž SLO Perkmandeljke da
prijava je zaključena
100%
34 Denis Šketako 1970 M SLO ŠKETAKO TEAM da
prijava je zaključena
100%
Matjaž Kovač 1969 M SLO ŠKETAKO TEAM da
prijava je zaključena
100%
Borut Karl 1992 M SLO ŠKETAKO TEAM da
prijava je zaključena
100%
35 Nino Rejc 1988 M SLO PGD Zabreznica da
prijava je zaključena
100%
Nejc Klinar 1973 M SLO PGD Zabreznica da
prijava je zaključena
100%
Miha Pretnar 1983 M SLO PGD Zabreznica da
prijava je zaključena
100%
36 Sebastjan Jamšek 1974 M SLO Ajnlaser da
prijava je zaključena
100%
Robert Povše 1987 M SLO Ajnlaser da
prijava je zaključena
100%
Sanel Hasikić 1989 M SLO Ajnlaser da
prijava je zaključena
100%
37 NI JAVNO OBJAVLJENO SLO da
prijava je zaključena
100%
NI JAVNO OBJAVLJENO SLO da
prijava je zaključena
100%
NI JAVNO OBJAVLJENO SLO da
prijava je zaključena
100%
38 Peter Černuta 1984 M SLO Trdo koleno da
prijava je zaključena
100%
Nina Luin 1985 Ž SLO Trdo koleno da
prijava je zaključena
100%
Mateja Bečela 1984 Ž SLO Trdo koleno da
prijava je zaključena
100%

Legenda:

ne ni plačano
da je plačano; prijava je zaključena

Kontaktirajte nas!

Sveža ekipa iz Zasavja