Seznam prijavljenih

Legenda: Prijava je zaključena | Potrebno plačilo

Številka ekipe Ime ekipe Ime Priimek
1 K-M@RK Katja Kastelic
1 K-M@RK Anton Markovič
2 K-M@RK 2 Nataša Markovič
2 K-M@RK 2 Tomaž Markovič
3 Zmajevke Tanja Podržaj
3 Zmajevke Mateja Podržaj
3 Zmajevke Brigita Podržaj
4 Vesele huntarce Barbara Deželak
4 Vesele huntarce Sabina Potrbin
4 Vesele huntarce Mojca Prelogar
5 Blueberries 1 Anja Homšek
5 Blueberries 1 Ksenija Jakopič
5 Blueberries 1 Lucija Petrič
5 Blueberries 1 Simona Ferme
6 Blueberries 2 Katja Petrič
6 Blueberries 2 Romana Ferme
6 Blueberries 2 Nataša Premec
6 Blueberries 2 Vojka Hrovatič
7 CICKE IZ VRTCA ZAGORJE Saša Bohorč
7 CICKE IZ VRTCA ZAGORJE Darja Zupan
7 CICKE IZ VRTCA ZAGORJE Mateja Ošlak
7 CICKE IZ VRTCA ZAGORJE Mojca Juvančič
7 CICKE IZ VRTCA ZAGORJE Anja Mlinarič
8 Kameratke iz Vrtca Zagorje Mirjam Švagan
8 Kameratke iz Vrtca Zagorje Lucija Dobčnik
8 Kameratke iz Vrtca Zagorje Mateja Ivšek
8 Kameratke iz Vrtca Zagorje Anita Troha
9 Štajgarce iz Vrtca Zagorje Darja Rakovič
9 Štajgarce iz Vrtca Zagorje Anita Suša
9 Štajgarce iz Vrtca Zagorje Tadeja Mars
9 Štajgarce iz Vrtca Zagorje Urška Domadenik
10 TORPEDO DIVJIH SVINJ Mateja Vozelj
10 TORPEDO DIVJIH SVINJ ŠPELA VODLAN
10 TORPEDO DIVJIH SVINJ PAVEL KVAPIL
10 TORPEDO DIVJIH SVINJ IGOR POZNAJELŠEK
10 TORPEDO DIVJIH SVINJ TOMAŽ VOZELJ
11 PMS MAJA ZUPAN
11 PMS POLONA ŽILNIK
11 PMS SIMONA DORNIK
12 Stražarja Aleš Stražar
12 Stražarja Martina Stražar
13 Neorganizirana skupina Jože Remškar
13 Neorganizirana skupina Darko Šerak
13 Neorganizirana skupina Dušan Strmljan
13 Neorganizirana skupina Franc Fakin
14 BOKA Brothers Karel Kolarič
14 BOKA Brothers Borut Kolarič
15 Pronig Klemen Juvan
15 Pronig Aleksander Cilenšek
16 ZD Trbovlje robert jošt
16 ZD Trbovlje sebastjan rozman
16 ZD Trbovlje tadej medved
16 ZD Trbovlje jasmin blekovć
16 ZD Trbovlje denis tomše
17 NERO Team Nika Osterman
17 NERO Team Tina Kapitler
17 NERO Team Damjana Hriberšek
18 Sirup Tjaša Flere Pušnik
18 Sirup Sonja Klopčič
18 Sirup Vesna Krajnc Brodar
18 Sirup Barbara Novak
19 Strup Uroš Flere
19 Strup Zvone Klopčič
19 Strup Mitja Brodar
19 Strup Jure Urbanec
20 Dewesoft Jernej Sirk
20 Dewesoft Jure Oberžan
20 Dewesoft Ajda Oberžan
21 Krucefix Team Tyasha Alion
21 Krucefix Team Miha Mikuž
22 JAMARKE Sonja Princ
22 JAMARKE Katja Dragar
22 JAMARKE Urška Jerman
22 JAMARKE Helena Klančnik
23 Blaž+Katja Blaž Beniger
23 Blaž+Katja Katja Zupanc Beniger
24 Stripsmandeljc Gregor Rink
24 Stripsmandeljc Jože Dermol
Prejšnji Jamatloni