Udeleženci

SkupinaUdeleženecStanje
Douske štajgerce u termo zoknihŠpela Mokotar
Douske štajgerce u termo zoknihMetka Mokotar
Douske štajgerce u termo zoknihNataša Knez
Vesele huntarceBarbara Deželak
Vesele huntarceMojca Prelogar
Vesele huntarceSabina Potrbin
Vesele huntarceJulija Potrbin
TS Fiksarji 1Boštjan Bizjak
TS Fiksarji 1Blaž Medle
TS Fiksarji 1Matija Jeraj
TS Fiksarji 1Leana Tomić
TS Fiksarji 2Toni Bavdek
TS Fiksarji 2Dušan Pišek
TS Fiksarji 2Janez Bezeljak
HajerceŽiva Klemen
HajerceMaja Umek Kujundžič
HajerceUrška Škoberne
PankMilana Melinc
PankJelka Šimenc
PankZvonko Kavčič
Razigrane cicke v okrepljeni postaviBlanka Povše
Razigrane cicke v okrepljeni postaviTanja Medved
Razigrane cicke v okrepljeni postaviNives Laznik
Tačke na patruljiVid Grobljar
Tačke na patruljiBarbara Kastelic
Tačke na patruljiJasmina Urankar Češnjevar
Tačke na patruljiUroš Češnjevar
Dobre mrheMagda Majes
Dobre mrheAndrejka Rus
Dobre mrheZdenka Rajevec
Dobre mrheSabrina Smailović
Dobre mačkeOlga Doberšek
Dobre mačkeTatjana Drnovšek
Dobre mačkeAnica Završnik
CickeAnja Mlinarič
CickeDarja Zupan
CickeMateja Ivšek
CickeLucija Dobčnik
CickeMateja Oslak
Štirje mejhn knapiNik Hočevar
Štirje mejhn knapiTinkara Kešnar
Štirje mejhn knapiRok Brumen
Štirje mejhn knapiJacques Skušek
ŠufeceJakob Avbelj
ŠufeceMajda Ločnar
ŠufeceMartina Dornik Snoj
PurflmagacinarjiRobert Tonin
PurflmagacinarjiDavid Jeseničnik
PurflmagacinarjiBernarda Korbar
PurflmagacinarjiDamjana Benedik
PurflmagacinarjiMaja Čučnik
Hitre šafleAleksandra Kovač
Hitre šafleNejc Kovač
Hitre šafleVesna Strgaršek
Hitre šafleMatej Strgaršek
fr\'c\'feleKatja Cestnik
fr\'c\'feleMojca Judež
fr\'c\'felePolona Košir
fr\'c\'feleMonika Strmljan
Jamski trdoživciVojko Bizjak
Jamski trdoživciGrega Verbajs
Jamski trdoživciNina Verbajs
Jamski trdoživciDamjan Bizjak
Jamski trdoživciDaša Sušnik
Kuolmi mejbiIrena Knežević
Kuolmi mejbiMaša Bastarda
Kuolmi mejbiMateja Kovač
Kuolmi mejbiUrša Pikec Vesel
Kuolmi mejbiMatej Bastarda
Stare kostiBoris Sučić
Stare kostiSimona Sučić
Stare kostiPrimož Pelicon
Stare kostiAlenka Pelicon Kamenšek
Pustinjski skočimiš in nori gamsiNeven Marić
Pustinjski skočimiš in nori gamsiIlijana Iveković
Pustinjski skočimiš in nori gamsiDino Alujević
Pustinjski skočimiš in nori gamsiMarko Subašić
StabaliSebastijan Primožič
StabaliNej Primožič
StabaliMaja Primožič
Bobenčani 1Zoran Laknar
Bobenčani 1Bruno Racki
Bobenčani 1Dejan Klopčič
Bobenčani 2Gregor Tomažin
Bobenčani 2Rok Mastnak
Bobenčani 2Matija Feguš
HribovciŠpela Šumec
HribovciLuka Posavec
CigotiNuša Vozelj
CigotiSlavi Hribar
CigotiTomaž Drnovšek
Družina MMirsada Fazlić
Družina MMersudin Fazlić
Družina MMirela Fazlić
Babe so šle smučatJernej FIlipič
Babe so šle smučatMatija Knez
Babe so šle smučatKristjan Cizelj
Babe so šle smučatBoštjan Pečjak
Babe so šle smučatJanez Kanižar
Žmohtne gastr(o)bajterceNataša Brglez Jurečič
Žmohtne gastr(o)bajterceAna Volčanjk
Sprifane žvirceAlenka Kos
Sprifane žvirceŠpela Kumer
Sprifane žvirceNatalija Sedelšak
Sprifane žvirceNika Petek
Andrejevi angelčkiAndrej Resnik
Andrejevi angelčkiBarbara Knežević
Andrejevi angelčkiŠpela Hawlina
Andrejevi angelčkiAna Gračner
Andrejevi angelčkiPolona Klenovšek
PobiGolobiBorut Srebotnik
PobiGolobiGašper Kukovec
PobiGolobiJure Likar
PobiGolobiMiha Rabič
PobiGolobiRajko Knežević
Jajc\'n\'hojsarjiSabina Dolinšek
Jajc\'n\'hojsarjiVili Dolinšek
Jajc\'n\'hojsarjiKatja Mikelj
Jajc\'n\'hojsarjiLeopold Mikelj
Najboljša navezaMateja Gerečnik
Najboljša navezaJelena Justin
Razjarjeni after knapiMateja Mavrič
Razjarjeni after knapiSergeja Gorenjec
Razjarjeni after knapiBrane Gole
Razjarjeni after knapiBoris Dermelj
Vip talentkeBarbara Žgajner
Vip talentkeRužica Bojič
Vip talentkeLiljana R. Vaupotič
Vip talentkeNataša Markovič
CPND specialna enotaDarja Ljubimski
CPND specialna enotaMarija Karba
CPND specialna enotaAna Gruber
CPND specialna enotaMarjana Bratec
KresničkeMarija Glavica
KresničkeMateja Glavina
KresničkeLiljana Šumič
KresničkeCvetka Vincekovič Potočnik
MiškeIrena Krznar
MiškeŠtefka Pufič
MiškeNina Podlesnik
MiškeŠtefka Medančič
Vražje ŠtajerkeNina Gregorc
Vražje ŠtajerkeJelka Dornik
Vražje ŠtajerkeAne Marija Cestar
Vražje ŠtajerkeTatjana Vogrinec
Jamske vilinkePetra Perko
Jamske vilinkeLidija Žnidarič
Jamske vilinkeRosana Stajan
Jamske vilinkeBrina Kmecl
JurčkiTanja Hojnik
JurčkiMajda Skok
JurčkiJelka Kovše
JurčkiSvetlana Špindler
JurčkiLeonida Krajnc
ČebeliceLidija Pliperšek
ČebeliceTatjana Vuk
ČebeliceMarija Smiljan
ČebeliceZdenka Visočnik
Fantastične štiriPia Danilovič
Fantastične štiriTinkara Kovač
Fantastične štiriKlara Rosič
Fantastične štiriValentina Kostanjšek
Uvenen kurtziDanijel Fabijan
Uvenen kurtziAndrej Zorko
Uvenen kurtziPrimož Zelenšek
Uvenen kurtziAnže Medvešek
LisičkeNina Fabijan
LisičkeBarbara Medvešek
LisičkeŽiva Repovž
LisičkeInes Frelih
PiceubiceNikolina Ilijanić
PiceubiceNina Hećej
PiceubiceIvona Ivkić
PiceubiceAna Mijatović
PiceubiceAndreja Nižić
ŠtajgerjiMarko Pestotnik
ŠtajgerjiJure Jerman
ŠtajgerjiKlemen Majdič
ŠtajgerjiGregor Pregl
ŠtajgerjiDanijel Kusić
ZajbruciVlado Glojnarič
ZajbruciDušan Brglez
ZajbruciDamir Lugarič
ZajbruciAndrej Kodrič
KlukciSandi Zore
KlukciDrago Zore
KlukciMarko Hribar
KlukciVesna Hribar
KlukciTimea Hribar
Jamske frajleMarjana Kanižar
Jamske frajleSaša Zupanc
Jamske frajleJoži Gulič
Jamske frajleMari Zupan
Jamske frajleSuzana Husukić
Lions klub Trbovlje BrinGregor Pajić
Lions klub Trbovlje BrinBranko Jordan
Lions klub Trbovlje BrinRebeka Fakin
Lions klub Trbovlje BrinMojca Blažič
Lions klub Trbovlje BrinMirjam Badnjevič
Me3Marlena Škvorc
Me3Biserka Gerenčer
Me3Eva Eniko Gaal
Me2+1Olga Sečkar
Me2+1Ema Tratnjek
Me2+1Urška Pintar
Dafra Krtki #1Nina Vervega
Dafra Krtki #1Maida Ramić
Dafra Krtki #1Siniša Tomašević
Dafra Krtki #2Nadja Ružički
Dafra Krtki #2Lucija Rojnik
Dafra Krtki #2Avrelija Rojnik
Dafra Krtki #2Sabira Husaković
Velenjska knapaRok Strahovnik
Velenjska knapaDamijan Selan
Boljši od picaubicaDragana Šolaja
Boljši od picaubicaDejan Šram
Boljši od picaubicaHrvoje Burić
Many Manly MenMiha Planinc
Many Manly MenMatteo Zahrastnik
Many Manly MenMark Omerzu
KaučarjiNina Jelen
KaučarjiTomaž Jelen
KaučarjiŠpela Princ
KaučarjiNina Špitalar
KaučarjiPetra Mallion
PGD HrastnikUroš Meserko
PGD HrastnikAdis Pjanić
PGD HrastnikPrimož Potokar
PGD HrastnikSlavko Grebenc
PGD HrastnikNejc Mastnak
Hercs TeamAlessandra Destro Pastizzaro
Hercs TeamAntonino Caccamisi
Hercs TeamJuan Miguel Espín López
Hercs TeamSergio Gómez Ruiz
Hercs TeamInigo Rodriguez Bogajo
Spanish minersEstela Sánchez-Romo Sáez
Spanish minersAlberto Molina Valdeolivas
Spanish minersRodrigo Acosta Blázquez
Spanish minersJulio Pastor Pena
Spanish minersAlejandro Rosell Parejo
LäderlappenErik Freyer
LäderlappenKerstin Egbers
LäderlappenNele Große Brookhuis
French connectionBenoît Simon
French connectionAchille Le Cocq
French connectionMatthieu Michel Martinet
French connectionAntoine Lancereau
French connectionLouis Gilles Philippe Dujardin
Un Peazo RemixJoel Amezcua Medina
Un Peazo RemixBorja Olmos Lopez-Roso
Un Peazo RemixSantiago Lobón Cisneros
Un Peazo RemixIker Garcia Hueso
Un Peazo RemixSmaragda Evangelia Asvesta
Half caveMaria Beatriz Cavaca Santos
Half caveLeonardo Dias de Albuquerque
Half caveMiguel Malhadas Sauzedo
Cave ExplorersAndrej Borić
Cave ExplorersEma Stafanovska
ŠraufkiUrška Mlakar
ŠraufkiKlemen Hvala
ŠraufkiUla Herman
ŠraufkiKlara Arhar
ŠraufkiGregor Kovač
Jan VimmrPetr Nosek
Jan VimmrMarek Velich
Jan VimmrJan Skâla
Jan VimmrPavel Štork
Ta jekleniDavorin Kramar
Ta jekleniRenata Piščanec
Ta jekleniPolona Majcen
Ta jekleniDuši Železnik
ZDT 1Denis Tomše
ZDT 1Marko Šimenc
ZDT 1Sebastjan Rozman
ZDT 1Robert Jošt
ZDT 1Tomaž Grilc
ZDT 2Danilo Tošić
ZDT 2Tamara Krašovec
ZDT 2Matic Knežak
ZDT 2Tadej Medved
ZDT 2Matjaž Kužnik
ZDT 3Selma Hodžić
ZDT 3Nejc Kotnik
ZDT 3Neža Skrinjar
ZDT 3Nejc Zaletel
ZDT 3Ismael Capdor
ZDT 4Katarina Jordan Jazbec
ZDT 4Nejc Kočar
ZDT 4Katja Tomšič
ZDT 4Isabella Štagar
ZDT 5Snežana Lazić
ZDT 5Vesna Dervišević
ZDT 5Irena Cestnik
ZDT 5Andreja Oberčkal
ZDT 5Rosanda Trnolšek
drWEPetra Lipovšek
drWEKatarina Hauptman
drWEMaja Rizman
drWEStaša Ocepek
Drzni in lepiNeža Perger
Drzni in lepiVasja Jermol
Drzni in lepiTadej Žakelj
Drzni in lepiPetra Hrib
Drzni in lepiDanilo Ferlež
Roja teamRok Horjak
Roja teamGaja Kolenc
Tastaradva od tamladeKristina Gorjup
Tastaradva od tamladeKarli Gorjup
Tri srcaSaša Vesenjak
Tri srcaDejan Vesenjak
Tri srcaSlavi Kovač
Trbouskih 240Martin Hanžič
Trbouskih 240Ivan Ostojić
Trbouskih 240Polona Guna
Trbouskih 240Dejan Bertole
Trbouskih 240Barbara Hanžič